Formacionet e mundshme Inter-Spezia, Inter me dy mungesa kryesore (FOTO LAJM)

Zikaltërit do të presin sot në Meazza ekipin e Spezia.

Simone Inzaghi sot do të ketë dy mungesa të rëndësishme, De Vrij dhe Darmian nuk do të jenë sot në dispozicionin e tij për arsye se janë të dëmtuar.

Inter do të kërkojë fitoren e rradhës sot në orën 18:30 për të ndjekur nga pas rivalët e tyre, Napolin dhe Milanin. Kampionët e italisë kanë marrë 4 fitore dhe 1 barazim në 5 ndeshjet e fundit./h.ll/albeu.com

Formacionet e mundshme:


Shtuar 1.12.2021 09:25