Formacionet e mundshme Chelsea-Juventus (FOTO LAJM)

Chelsea dhe Juventus do të ndeshen nesër në mbrëmje së bashku për ndeshjene vlefshme të grupeve të Champions League.

Juventus paraqitet me disa mungesa kryesore por dhe Chelsea ka në dyshim Lukakun dhe Kovacicc. “Zonja e vjetër” nuk ka në dispozicion De Sciglio, Chiellini, Bernardeschi, Ramsey dhe Danilo.

Klubi italian kryeson kreun e grupit me 12 pikë ndërsa Chelsea rënditet e dyta me 9 pikë e pa shqetësuar nga Zenit i cili ndodhet me 3 pikë./h.ll/albeu.com

Formacionet e mundshme: