Fjalimi i prerë i Oliver Kahn për Robert Lewandowski

Robert Lewandowski (33 vjeç), është bërë prioriteti i Barcelonës.

Oliver Kahn, menaxher i përgjithshëm i gjigantit bavarez, foli për të ardhmen e norvegjezit. “Sa i përket Robertit, nuk ka ndryshuar shumë.

Ai ka një kontratë deri në vitin 2023 dhe ne mezi presim që ai të shfaqet me ne në ditën e parë të stërvitjes. Roberti po vlerëson opsionet e Barçës dhe të tjerëve, por është mirë të kujtojmë se ai ka një kontratë me Bayernin. Kjo është shumë e rëndësishme, ne nuk jemi të shqetësuar”, tha ai. /albeu.com/

Shtuar 22.06.2022 19:29