Fjalët e Lautaro Martinez pas rinovimit zyrtar me Interin

Tashmë është zyrtare se Lautaro Martinez ka rinovuar me Interin deri në vitin 2026.
“El Toro” do të jetë lojtari më I paguar në shtëpinë “zikaltër”.
“Jam shumë i lumtur që rinovova me Interin dhe akoma më i lumtur që do të qëndroj këtu akoma dhe më gjatë.
I dërgoj të gjithëve tifozëve “zikaltër” një përqafim të madh.
Forza Inter!!”
Kështu është shprehur Lautaro i lumtur për kamerat e Interit.


Shtuar 28.10.2021 19:22