Festohet në të gjithë botën: Ten Haag largoi Maguire

Mediat angleze bëjnë me dije se Eric Ten Haag mund të bëjë një lëvizje radikale, pra që Harry Maguire ta nisë ndeshjen ndaj Liverpoolit nga pankina.

Kapiteni i United luajti 90 minuta kundër Brighton dhe Brentford.

Ten Haag tani po mendon për një kombinim Martinez-Varane. Nga ana tjetër, Nunezin nuk do ta shohim në Liverpool për shkak të suspendimit, por pritet të kthehet Firmino.

Do të shohim nëse Martinez-Varran është mjaft i mirë për të mbrojtur portën e De Geas. /albeu.com/

Shtuar 18.08.2022 20:56