Festa emocionuese e Antonios, ai portretizoi një tigër, rezulton se ky është një mesazh për miqtë

Braziliani u përpoq shumë kur pozonte para kamerës.

Manchester United mundi Arsenalin 3-1 të shtunën. Në ndeshjen e parë për klubin e ri, braziliani shënoi gjithashtu Anthony mori një pasim penallti nga Rashford dhe e dërgoi topin në kontaktin e largët. Ishte goli i parë i 95 milionëshit të sapoardhur për Manchester United. Kjo ndodhi në minutën e 35-të.

I sapoardhuri ka festuar shumë emocionalisht.

Dhe në fund, ai portretizoi me shumë kujdes tigrin në kamera.

Pas kamerës ai e shpjegoi këtë skenë kështu: “Kjo është për miqtë. Pra, kur shënoj një gol, miqtë e mi e dinë se si është për ta kur luaj me tigrin. Ata e dinë dhe kështu i festoj golat që ua dedikoj”. /albeu.com/