FA CUP/ Chelsea zhbllokon rezultatin ndaj Man City-t (VIDEO)

Pas pjesës së parë të mbyllur nnë barazim pa golë në gjysmëfinalen e Fa Cup, Chelsea ka arritur të zhbllokojë rezultatin 10 minuta nga pjesa e dytë ndaj Manchester City-t.

Është Ziyech i cili merr një top të mirë nga Ëerner dhe mposht portierin Ederson në minuën e 55’. /albeu.com/

Shtuar 17.04.2021 19:49