EURO 2020/ Uells – Danimarkë, formacionet zyrtare (FOTO LAJM)

Janë publikuar formacionet e super ndeshjes mes Kombëtares së Uellsit dhe Danimarkës e vlefshme për fazën eliminim-direkt në EURO20.

Takimi luhet në stadiumin holandez, “Johan Cruijff” nga ora 18:00.

 

Formacionet zyrtare:

 


Shtuar 26.06.2021 16:45