EURO 2020/ Mbyllen 45 minutat e para mes Italisë dhe Zvicrës, “axurrët” në avantazh (VIDEO)

Ka përfunduar pjesa e parë mes Italisë dhe Zvicrës e vlefshme për ndeshjen e dytë të EURO 2020.

“Axurrët” kanë dominuar pjesën më të madhe të lojës dhe kanë arritur të shënojme Locatellin në minutën e 24’.
Ndërkohe Zvicra u duk e pafuqishme gjatë pjesës së parë. /albeu.com/


Shtuar 16.06.2021 21:49