EURO 2020/ Itali – Zvicër, shikoni këtu ndeshjen LIVE

 

Italia dhe Zvicra do të luajnë ndeshjen e dytë të Euro 2020 në grupin A.

Italia vjen pas një fitoreje bindëse ndaj Turqisë, e në këtë ndeshje tenton sërish maksimumin për të kapur kreun e grupit i cili momentalisht mbahet nga Wales.

Në krahun tjetër Zvicra synon të bëjë mrekullinë për të shpresuar më pas të kualifikimi, pasi momentalisht është kuotën e një pike të vetme.

Ndiqeni KËTU ose KËTU ndeshjen LIVE. /albeu.com/

Shtuar 16.06.2021 20:52