EURO 2020/ Holandë – Austri, ndiqeni këtu ndeshjen LIVE

 

Holanda dhe Austria luajnë sonte për raundin e dytë të fazës së grupeve të Euro 2020.

Të dyja skuadrat kryesojnë grupin C pas fitoreve në ndeshjen e parë.

Holandë në këtë ndeshjen ka të gatshëm mbrojtësin, De Ligt ndërsa Austria “qan” Arnautovic i cili është pezulluar me një ndeshje nga UEFA për shkak të ofendimit që i bëri Alioskit.

Ndiqeni KËTU ndeshjen LIVE ../albeu.com/

Shtuar 17.06.2021 20:51