“E quajti bir bushtre”, Figo reagon ndaj Perez dhe befason me përgjigjen

Në audio-përgjimet qëe dolën pak ditë më prë nga El Confindecial, Perez akzuonte Luis Figon gjatë kohës kur ky i fundit luante për Los Blancos, shkruan Albeu.com

Në një pjesë  të  përgjimeve Perez dëgjohej të kishte thënë:  “Figo është bir bushtre, sikurse Rauli”, megjithatë portugezi ka deklaruar se numri 1 i Realit ka justifikuar veten me mua duke i dalë në mbrojtje presidentit.

“Në një bisedë private mund të shfaqen shprehje jashtë kontekstit. Unë kam folur me të, ai e ka justifikuar veten dhe çështja është mbyllur”, tha Figo të martën. /albeu.com/

 

Shtuar 20.07.2021 22:09