Erzeni befason Tiranën (VIDEO)

Erzeni ka befasuar Tiranën duke e mposhtur 0-1 në Elbasan Arena.

Ishte goli i vetëm i Kahrimanoviç me penallti në minutën e 16′ që i dhuroi fitoren skuadrës nga Shijaku.

Gjatë 45 minutave të dyta Tirana tentoi me çdo mënyrë të mundshme ta barazonte rezultatin por Xhixha dhe Hasani në një ditë “jo” nuk arritën të bënin asgjë.

Tirana ndan vendin e dytë pikërisht me Erzenin me nga 15 pikë, 4 diferencë nga Partizani kryesues. SHIKO GOLIN /G.D abcnews.al/


Shtuar 22.10.2022 20:21

Tags: ,