Erling Haaland dhuron show (VIDEO)

Erling Haaland di të dhurojnë gjithmonë spektakël.

Ai ka  treguar klasin duke mos humbur asnjë goditje drejt portës që kishte vendosur dhe për më shumë topat ishin një mbi një.

Për më shumë, shikoni më poshtë videon. /albeu.com/


Shtuar 14.10.2021 19:46