Eriksen i rikthehet futbollit, po kryen vizitat mjekësore me Brentford

Eriksen është duke zhvilluar vizitat mjekësore me klubin anglez. Danezi është duke verifikuar gjendjen e tij fizike dhe shëndetësore për të konfirmuar edhe njëherë gjendejn e tij.

Mes dy palëve kanë mbetur vetëm detajet e vogla për ta quajtur zyrtare këtë transferim. Klubi ka deklaruar se zyrtarizimi do të vijë pas të mërkurës pasi vizitat mjekësore do të duan pak kohë./ h.ll/albeu.com

Shtuar 24.01.2022 14:28