Asnjë fitore në Champions, trajneri i Besiktas jep dorëheqjen

Trajneri i Besiktashit, Sergen Yalçin largohet nga klubi pas dështimit në Champions League, ku u mposht në të gjitha ndeshjet dhe përfundoi i fundit në Grupin C.

“Serge Yalçin, i cili që nga 29 janari mbante postin e trajnerit të ekipit tonë, ndahet nga ne në mënyrë reciproke. marrëveshje”, njoftoi klubi turk. /albeu.com

 


Shtuar 9.12.2021 15:29