Edhe Muriqi i bën “diss” Ronaldos, freskohet me Coca-cola

Mediat italiane raportojnë përditë për largimin e Vedat Muriqit nga Lazio, por kjo nuk po e shqetëson sulmuesin kosovar.

Ai shijon pushimin veror në bregdetin e Turqisë.

 

 

Bashkëshortja e Muriqit, ka postuar një video ku 26 vjeçari shihet duke u freskuar me pijen Coca-Cola.

Pas pak ditësh, Muriqi do të kthehet në Lazio dhe mbetet të shihet a do të largohet nga ekipi italian këtë verë.


Shtuar 30.06.2021 16:12