E pazakontë për Agueron, ngec në avionin plot me tifozë të Brazilit (VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur për ish-bomberin e Manchester City dhe kombëtares argjentinase, Kun Aguero.

Aguero ishte nisur me avion për në Katar që të ndjekë nga afër Kupën e Botës, por rastësisht ishte vendosur në të njëjtin avion ku ndodheshin shumë tifozë të Brazilit.

Tifozët fillojnë të këndojnë e të festojnë, dhe duket Aguero i sikletosur, edhe pse videon e ka bërë për shaka./ h.ll/albeu.com


Shtuar 18.11.2022 12:52