E lidhin me rrip dhe i grabisin shtëpinë, ylli i Benficas përjeton momente tmerri

Ish-mbrojtësi i Manchester City, tani në radhët e ekipit portugez të Benficas, Nicolas Otamendi, ka rënë pre e një grabitjeje në shtëpinë e tij.

Argjentinasi ka përjetuar momente tmerri, pasi e kapur 4 persona me forcë dhe kanë lidhur me rrip rreth qafës dhe më pas kanë hyrë në dhomë ku ndodheshin gruja dhe djali të tmerruar njëkohësisht.

Grabitësit mësohen se kanë marrë para dhe sende të shtrenjta dhe janë larguar. /albeu.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sportskeeda Football (@sportskeeda_football)

 


Shtuar 14.12.2021 10:34