E KRYER/ Më në fund Ramos bëhet me ekip të ri

Sergio Ramos do të nënshkruajë me PSG për dy sezone.

Mbrojtësi dhe PSG kanë përfunduar mbylljen e kushteve të marrëveshjes së re këtë pasdite në mënyrë që qendërmbrojtësi të bëhet një lojtar i klubit francez për dy sezonet e ardhshme.

Ramos mund të zbarkojë në Paris që këtë të mërkurë për t’iu nënshtruar vizitave mjekësore. /albeu.com/


Shtuar 5.07.2021 22:08

Tags: , ,