E konfirmon Ancelotti: Casemiro ka vendosur për një sfidë të re

Tekniku i Real Madridit, Carlo Ancelotti ka konfirmuar ditën e sotme se mesfushori brazilian Casemiro do të provojë një sfidë të re në karrierë.

Ancelotti: “Fola me Casemiron. Ai do të provojë një sfidë të re. Ne e kuptojmë vendimin e tij”.

Mesfushori ka fitusr gjithcka me Real Madridin dhe së bashku ke Kroos dhe Modric kanë përbërë nje nga mefushat më të mira në botë.

Manchesteri United do të paguajë 50 milio euro plus 10 të tjera bonuse për Casemiron./albeu.com/

Shtuar 19.08.2022 14:07