Super Italia, Chiesa ndëshkon Spanjën (VIDEO)

Italia ka shënuar golin e avantazhit ndaj Spanjës me Chiesa që shfrytëzoi një rast të mirë dhe shënoi një gol spektakolar në minutën e 59′. /albeu.com/


Shtuar 6.07.2021 22:17