Modric spektakolar, Kroacia kalon sërish në avantazh ndaj Skocisë (VIDEO)

E pabesueshme çfarë goli ka realizuar kapiteni Luka Modriç.

Me një të jashtme fluturimthi mposht portierin Marshall dhe çon kroatët në avantazh për herë të dytë në këtë ndeshje.

 

Shtuar 22.06.2021 22:24