E dashura e Jack Grealish, mahnit me veshjen e ngushtë (FOTO LAJM)

E dashura e Jack Grealish, Sasha Attwood mahniti ndjekësit e saj në Instagram duke ndarë klipet e saj seksi me një veshje të ngushtë të lepurushit latex.

Biondja bukuroshe, 25 vjeç, dukej mahnitëse teksa pozonte me shoqen e saj e veshur me një veshje të ngushtë rozë, ndërsa vesh veshët e stilit të lepurit Playboy në një xhirim për zgjatje flokësh të LullaBellz, marrë nga The Sun.

Ajo ndau klipet mbi historinë e saj dhe ato u shoqëruan me një mbishkrim që shkruante: “Një xhirim kaq emocionues sot.”

Grealish festoi me partneren e ti ditëlindjen e tij të 26-të.

Grealish aktualisht po përgatitet për ndeshjen më të fortë të skuadrës së tij në Premier League kundër rivalëve të titullit Chelsea në Stamford Bridge nesër. /albeu.com/

Sasha Attwood (left) provided her Instagram followers with a sexy treat on a shoot for LullaBellz hair extensions

She was dressed in a tight latest bunny outfit, and boosted her locks with honey blonde extensions for the photoshoot

 

Attwood posed along with her friend during the LullaBellz shoot

 

 

 


Shtuar 24.09.2021 14:31