E BUJSHME/ Real Madrid rikthen Ancelottin? (FOTO LAJM)

Real Madrid po kërkon një trajner për sezonin e ardhshëm, shkruan Albeu.com.

Shumë emra janë në listë si Antonio Conte, Pochettino, Raul Gonzalez dhe Xabi Alonso por nuk janë të vetmit.

“La Ser” tregon se Florentino Perez po shqyrton mundësinë e sjelljes së Carlo Ancelottit, aktualisht trajner i Everton, i cili tashmë Los Blancos në vitin 2013 deri në 2015, ndërsa në vitin 2014 shpalli Realin kampion Europe duke mundur në finale rivalët e qytetit, Atl Madrid. /albeu.com/


Shtuar 31.05.2021 22:17