E bujshme nga Daily Mail, McGregor interesohet për të blerë klubin e madh anglez

Ka pak ditë që qarkullon lajmi se Liverpool është në shitjem, dhe kjo gjë ka bërë që një numër i lartë investitorësh të kërkojnë informacione për shifrat.

Sipas raportimeve nga “Daily Mail”, mes tyre është edhe Conor McGregor, sportisti i famshëm i arteve marciale në UFC.

Ai është përgjigjur në rrjetet sociale duke thënë: “Oh, do të doja! Po, sapo dëgjova këtë lajm kërkova në mënyrë direkte informacione. Çfarë klubi, do e doja!”/ h.ll/albeu.com