E bujshme, Barcelona piketon yllin e Chelsea

Barcelona ka filluar të mendojë për post-Busquets, pasi spanjolli duket se është drejt fundit të aventurës me Barcelonën.

Katalanasit objektiv kryesor për të zëvendësuar spanjollin kanë Jorginho e Chelsea. Xavi e pëlqen shumë italo-brazilianin, por në rast se tratativa nuk realizohet, ata kanë edhe dy opsione të tjera.

Bëhet fjalë për Zubimendi i Real Sociedad dhe Neves i ëolverhampton./ h.ll/albeu.com


Shtuar 28.09.2022 08:40