E ardhmja e Vlahoviç do të vendoset gjatë Krishtlindjeve

Tashmë dihet se e ardmja e sulmuesit serb Dusan Vlahoviç ndohet largë Firences, por kur dhe ku ende nuk dihet.

Megjithatë, Commisso kërkon të sqarohet sa më shpejt dhe për këtë arsye do të përfitojë nga pushimet e Krishtlindjeve për të vendosur dhe për të patur një siguri.

Gazzetta shkruan se sulmuesi e ka të vështirë të largohet në janar./h.ll/albeu.com


Shtuar 30.11.2021 13:22