Dyshime të mëdha nëse goli i Valencias ndaj Katarit duhej anuluar

Janë dashur vetëm tre minuta lojë që të shënohet goli i parë në Kampionatin Botëror në sfidën hapëse ndërmjet Katarit dhe Ekuadorit, por që u anulua për shkak të pozicionit jashtë loje

Në rrjetet sociale tashmë është shpërndar me shpejtësi të madhe video e golit duke hedhur dyshime të mëdha nëse ishte pozicion jashtë loje apo jo.

Ja goli i anuluar: SHIKO VIDEON

Shtuar 20.11.2022 22:48