Dybala, Insigne, Pogba, Mbappe dhe të tjerët: Ja lojtarët më të mirë që iu skadon kontrata në 2022

Fundi i kontratës është gjithashtu afër për shumë emra të mëdhenj në futboll.

Pogba, Mbappe por dhe yjet e Serie A Brozovic te Mkhitaryan, Cuadrado Belotti dhe Kessie nuk kanë rinovuar ende ndërsa në fund të këtij sezoni ju skadon kontrata, marrë nga Corriere dello Sport.

Në foton më poshtë keni keni disa prej yjeve: /albeu.com/


Shtuar 25.12.2021 09:26