Dy klubet spanjolle duan Marcelon

Pas largimit të tij emocional nga Real Madridi i konfirmuar ditë më parë, anësori brazilian Marcelo në moshën 34-vjeçare është në pritje të një klubi të ri.

Rayo Vallecano dhe Getafe, në skenë

Rayo Vallecano dhe Getafe janë gjithashtu të interesuar për brazilianin. Këto janë dy mundësi që do t’i jepnin lojtarit të mos lëvizte nga kryeqyteti i Spanjës, raporton OK Diario. /albeu.com/

 

Shtuar 15.06.2022 18:21