Dy klubet angleze gati të paguajnë klauzolën e Haaland

Manchester United dhe Chelsea janë gati të paguajnë klauzolën e Erling Haaland.

Sipas “The Sun”, Real Madrid mund ta humbasë lojtarin nëse një nga klubet angleze paguajnë klauzolën e tij. Bomberi norvegjez është një makineri golash dhe dy klubet e anglisë janë të gatshmë të shpenzojnë 75 milion euro, e cila është shifra e klauzolës së tij./h.ll/albeu.com


Shtuar 18.11.2021 11:44