Drejt finales, formacionet zyrtare Atl Madrid-Bilbao

Atl Madrid dhe Bilbao do të sfidojnë njëra-tjetrën në 20:00 teksa do të kërkojnë finalen ndaj Realit që mposhti dje në mbrëmje Barcelonën.

Formacionet zyrtare:

Atletiko Madrid: Oblak; Llorente; Vrsaljko, Gimenez, Hermoso, Carrasco; Kondogbia, Koke, Lemar; Joao Felix e Correa.

Athletic Bilbao: Unai Simon; De Marcos, Yeray, Martinez, Balenziaga; Dani Garcia, Zarraga, Berenguer, Muniain; Iaaki Williams, Sancet.


Shtuar 13.01.2022 19:33