Douglas Costa zbulon të ardhmen

Dukej se historia mes Douglas Costa-s dhe Gremios ishte në fund pas rënies në ligën e dytë dhe polemikave pas disa qëndrimeve të brazilianit që nuk u pëlqyen tifozëve.

Ditën e sotme, ish-lojtari i Juventusit ka shkruar një postim në Instagram për të kërkuar falje dhe për të njoftuar një vendim të rëndësishëm:

“Do të qëndrojë në Brazil”, tha anësori. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DC10 (@douglascosta)


Shtuar 12.01.2022 16:54