Dopiet e Giroud, Milani shënon “poker” golash në 45 minutat e para ndaj Cagliarit (VIDEO)

Milani nuk ka të ndalur në sfidën përballë Cagliarit e vlefshme për javën e dytë të Serie A.

Pas golave të Tonalit dhe Brahim Diaz, kanë ardhur edhe dy gola të tjerë nga Oliver Giroud, fillimisht në të 24′ dhe më pas në të 42′.

Pjasa e para është mbyllur me rezultatin e thellë, 4-1./albeu.com/


Shtuar 29.08.2021 21:34

Tags: ,