Doli gjysmë e zhveshur në finalen e Ligës së Kampionëve, modelja kujtojn momentin e bujshëm (FOTO LAJM)

Dy vite më parë, Kinsey Wolanski doli gjysmë e zhveshur në stadium dhe pamjet bënë xhiron e botës .Kjo ngjarje ndodhi gjatë ndeshjes mes Tottenham dhe Liverpool, ku hyri në stadium e veshur vetëm me një bodysuit.

Por kjo dalje nuk I dhuroi pak, por plot 4 milionë ndjekës në Instagram bukruoshes dhe kjo me siguri është ngjarja më e bujshme në jetën e saj, prandaj ajo ka bërë një rikujtesë në Instagram.

“2 vite më parë… koha fluturon kur jeni duke u argëtuar ⚽️❤️ Liga e Kampionëve”, shkroi ajo.

 

Shtuar 2.06.2021 10:07