Derbi Milan-Inter për sulmuesin italian, dy ekipet e Milanos e duan në janar

Do të ketë një derbi midis dy ekipeve të Milanos për shërbimet e sulmuesit Belotti.

Ky është kryeartikulli për gazetën italiane “TuttoSport” që sipas tyre Maldini dhe Marotta do të jenë në sfidë për të shërbimet e “gjelit” i cili momentalisht luan me ekipin e Torinos.

Milan e dëshiron sulmuesin për të zëvendësuar Ibran ndërsa Inter për Dzekon, por këta të fundit do të duhen të shesin në fillim Sanchez. /albeu.com


Shtuar 11.10.2021 12:56