De Ligt kërkon të largohet nga Juventusi

As rinovim dhe as rishikim i klauzolës. Matthijs De Ligt ka kërkuar të dalë në merkato, sipas Corriere dello Sport.

Përballje negative në Milano mes Juventusit dhe Rafaela Pimentës, e cili ruan interesat e mbrojtësit të lakmuar holandez.

Ajo që synonte Juve, ishte që De Ligt të ishte një nga shtyllat e projektit të ri, mund të shkojë dëm këtë verë. /albeu.com/

Shtuar 24.06.2022 15:09