Përqafim i ngrohtë me Messin, momenti kur Nasser Al-Khelaifi feston fitoren me lojtarët e tij (VIDEO)

PSG mposhti dje 2-0 Man City duke lënë pas zhgënjimin ndaj Club Brugge në ndeshjn e parë të fazës së grupeve në Champions, shkruan Albeu.com.

Presidenti i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi, nuk i mbajti dot emocionet dhe ju bashkua festës së ekipit në dhomat e zhveshjes.

Në pamjet e publikuar nga vetë klubi parizien, ai përgëzon lojtarët një nga një për sukesin. /albeu.com/


Shtuar 29.09.2021 16:49