Daku sjell magjinë me Rubin Kazanin, shënon gol nga prapa portës

Mirlind Dakun një super-talent, pasi po tregon paraqitje të mira me klubin rus, Rubin Kazan.

Sulmuesi kosovar e tregoi vetën në stërvitje, duke shënuar gola por më i veçanti ishte ai kur e goditi topin prapa portës dhe u realizu gol, shkruan Sinjali.

“Po”, u dëgjua duke festuar Daku, e të njëjtën fjalë shqipe e përdori edhe shoku i tij i skuadrës që po e xhironte. /klankosova/


Shtuar 19.01.2024 10:02