Cristiano Ronaldo dhe Georgina prazantojnë publikisht anëtarin e ri në familje

Modelja Georgina Rodriguez është kthyer në profilin e saj në Instagram, në të cilin ka më shumë se 24 milionë ndjekës, për të zbuluar ardhjen e një anëtari të ri në familjen e saj. Bëhet fjalë për një qen që i ka vënë emrin ‘Antonia’.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

“Antonia, ‘La Toñi’ për miqtë”, shkruan ajo teksa ka shpërndarë në rrjetet sociale fotot e qenushit që ka marrë me mijëra pëlqim.

“Halla jote Ivi të do”, shkroi Ivana, motra e Xhorxhinës, në komente.

Shtuar 27.03.2021 09:03