CR7 nuk i pëlqeu aspak zëvendësimi, tifozët e quajnë të turpshëm vendimin e trajnerit (VIDEO)

Cristiano Ronaldo vijon formën spektakolare.

Ai realizoi ndaj Young Boys në humbjen që pësoi Man United.

Por portugezi u zëvendësua në minutën e 70′, kjo pasi aglezët ishin me një lojtar më pak pas daljes me të kuq në pjesën e parë të Wan-Bissaka.

Ky vendim nuk u prit aspak mirë nga tifozët e Man  United duke quajtur të turpshëm dhe qesharak vendimin e trajnerit. /albeu.com/


Shtuar 14.09.2021 22:13