CR7 mbërrin në Torino me avion privat, gati për Allegrin (VIDEO)

Cristiano Ronaldo është kthyer përsëri në Itali me avionin e tij privat.

Avioni i tij privat u ul në aeroportin Caselle Sandro Pertini rreth orës 3.10 pasdite.

Në orët e ardhshme CR7 do t’i nënshtrohet ekzaminimeve të zakonshme mjekësore, dhe më pas ai do të jetë në gjendje të bashkohet me shokët e tij të skuadrës së Juventusit dhe të fillojë të jetë nën urdhrat e Allegrit për sezonin e ardhshëm.

I ngarkuar, i pushuar, Ronaldo rikthehet për të qëndruar te Juventus, siç sigurohet dhe nga Nedved. /albeu.com/


Shtuar 25.07.2021 21:51