Coutinho gjithnjë e më afër klubit të njohur

Rikthimi i Philippe Coutinhos në Premier League po afrohet gjithnjë e më shumë me Aston Villa që mezi pret ta marri nga blerjet më të mëdha të merkatos së dimrit.

Sipas raportimeve nga Sky Sports, lojtari brazilian do të ishte i lumtur të vishte fanellën e klubit dhe të drejtohej nga Steven Gerrard, ish-shok skuadre në kohën e Liverpoolit.


Shtuar 6.01.2022 21:52