Conference League: Vllaznia humbet por mban gjallë shpresat, Teuta turpërohet në shtëpi (VIDEO)

Kanë përfunduar dy takimet e ekipeve shqiptare në Conference League, mes  Vllaznisë dhe Teutës.

Teuta turpërohet në “Niko Dovana”, ku mposhtet me rezultatin 2-0 nga modestët e Andorrës, Inter Escaldes, duke vështirësuar kalimin në turin tjetër.

Vllaznia humbet 1-0 në transfertë me AEL Limasol, teksa do të shpresojë përmbysjen në takimin e kthimit në “Loro Boriçi”, ashtu siç bëri ndaj Siroki Brijeg në turin e parë. /albeu.com/


Shtuar 22.07.2021 21:14