Çmendet Aguero, i zhgënjyer nga Barcelona kërkon largimin

Sergio Aguero është shumë i revoltuar me klubin e Barcelonës.

E gjitha kjo për shkakun e largimit të Leo Messit, me të cilin kishte planifikuar se do të luante tek klubi i tij i ri.

Sipas ‘La Porteria’, sulmuesi dhe avokatët e tij po e shqyrtojnë mundësinë që ai të largohet këtë verë pa luajtur asnjë ndeshje zyrtare me ekipin.

Sulmuesi dhe avokatët e tij po e shqyrtojnë mundësinë që ai të largohet këtë verë pa luajtur asnjë ndeshje zyrtare me ekipin.


Shtuar 6.08.2021 23:07