Chelsea shënon dy gola të shpejtë përballë Tottenham(VIDEO)

Pas pjesës së parë mbyllur në barazim pa gola mes Chelsea dhe Tottenha, vendasot kanë arritur të zhbllokojnë derbin e Londrës në të dytën.

Për “Blutë” ka shënuar anësori, Ziyech në minutën e 47, më pas ka dyfishuar Silva në minutën e 55.

Shikoni KËTU dhe KËTU golat.  r.t/albeu.com

 

Shtuar 23.01.2022 18:49