Chelsea realizon dy zyrtarizime në çastet e fundit të merkatos, Aubameyang dhe Zakaria vishen blu

Dje ishte dita e fundit e merkatos dhe Chelsea veproi me shpejtësi e saktësi në momentet e fundit.

Dy goditje të mëdha për Thomas Tuchel do të jenë në gjendje të luajnë për të dhe për të ndihmuar ekipin të ecë përpara këtë sezon.

Aubameyang nga Barcelona dhe Zakaria nga Juventus janë dy afrimet më të reja të bluve të Londrës.

Mesfushori zvicerian erdhi me formë huazimi nga Juventus. Aubameyang ka veshur numrin e “mallkuar” 9-të./ h.ll/albeu.com

Shtuar 2.09.2022 08:17