Chelsea në kërkim të një mbrojtësi të majtë, “piketohet” Theo Hernandez

Theo Hernandez mund të jetë blerja e madhe e radhës për Chelsea-n që ka shënjestruar anësorin francez të Milanit për të përforcuar krahun e majtë të mbrojtjes.

Chelsea prej kohësh është vënë në kërkim të një mbrojtësi të majtë dhe tani e ka gjetur te Milani.

Theo Hernandez ideali për të përforcuar këtë repart edhe pse kuqezinjtë kurrësesi nuk duan të privohen nga francezi aq më tepër në merkaton e janarit. /albeu.com


Shtuar 20.12.2021 09:03