Chelsea fiton me vështirësi dhe ruan kreun (VIDEO)

Chelsea ka fituar 1-2 ndaj Watford.

Në minutën e 30-të ishte Mason Mount që përfitoi nga një pasim i Kai Havrt për të shënuar.

Pa u mbyll pjesa e parë Emmanuel Dennis shënoi duke barazuar shifrat në 1-1.

Goli i epërsisë erdhi në minutën e 73-të me autor Hakim Ziyech.

Chelsea mban kreu me  33 pikë. /albeu.com/


Shtuar 1.12.2021 23:10